Farmasi Zen Maskara

Farmasi Zen Maskara, Farmasi Katalog, Farmasi online katalog
2021 yıl önce
0
4631
Farmasi Zen Maskara

Farmasi Zen Maskara ile bayanların bakışlarının her zamankinden çok daha çekici olacağını söyleyebiliriz. Kirpiklerde olması istenen siyahlık, uzunluk ve dolgunluk etkisinin birlikte aynı üründe birleşiyor olması kullanıcıları cezbeden önemli bir detayıdır. Üç etkinin bir arada olmasının yanı sıra fark yaratan taraklı fırçası sayesinde kirpiklere şekil vermek ve etkili şekilde belirginleştirmek çok daha kolay olmaktadır. Tek seferde istenilen etkili bakışların yakalanabilmesi maskara kullanmayı sevenlerin aradığı önemli bir özelliktir. Bunun nedeni ise üst üste sürülen maskaranın kirpiklerde yapışma ve topaklanma yapıyor olmasıdır. Farmasi Zen Maskara ile böyle bir sorun yaşanmaz. Ayrıca ürüniçin söylenebilecek bir diğer özellik ise içerdiği ekstra yoğun siyah renk pigmentleri olacaktır. Bu özelliği sayesinde uygulama yapılan kirpikler anında belirginleşerek ortaya çıkar ve çarpıcı bakışlara sahip olmanızı kolaylaştırır. Siz de göz alıcı kirpiklere ve etkili bakışlara sahip olmak isteyenlerdenseniz Farmasi Zen Maskara 8 ML ile mutlaka tanışmalısınız.

Farmasi Zen Maskara İle Uygulamada Püf Noktalar
Her ne kadar doğru ürün seçilmiş olsa da yanlış ve bilinçsiz uygulama yapılması ürünün etkisini tam olarak ortaya çıkaramayabilir. Bu sebeple hangi ürün olursa olsun nasıl kullanılması gerektiği ve en iyi etkinin nasıl alınacağı konusunda bilgi edinmek faydalıdır.

Farmasi Zen Maskara uygulanırken ilk önce yapılması gereken ürünü fırçaya aldıktan sonra fırçayı düzgün bir şekilde kavramak ve çok vakit kaybetmeden uygulamaya geçmektir.

Maskara uygulamasına üst kirpiklerden başlanmalı ve fırça kirpik diplerinden yukarıya doğru titreşimli hareketlerle çekilmelidir.

Kirpik diplerine uygulama yaparken hafif baskı yapılması kirpiklerin daha kıvrık görünmesine neden olacaktır.

Üst kirpiklerden sonra alt kirpiklere uygulama yapılmalı ve bu aşamada daha az ürün kullanılmalıdır. Alt kirpik yoğunluğu daha az olduğu için fırçaya fazla ürün alınırsa kirpikler çok kalınlaşır ve hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkar.

Maskara uygulamasında kirpilerin çok daha dolgun görünmesi isteniyorsa uygulama öncesinde kirpiklere transparan pudra sürülmeli ve sonra maskara sürülmelidir. Bu uygulama aynı zamanda daha uzun süre kalıcılık sağlar.

Farmasi Zen Maskara 8 ML

Ürün Kodu: 1301322


Göz makyajı geçmişten günümüze neredeyse her dönem önemsenmiştir. Kadınlar bakışlarının çok daha anlamlı olması ve göz güzelliğinin ön plana çıkması için göz makyaj ürünü seçimine önem göstermektedir. Göz makyajında kirpiklerin ve kaşların belirginleşmesinin tamamlayıcı son vuruş olduğunu her seferinde yineleme gereği duyuyoruz. Kirpikler doğru bir şekilde taranarak maskara uygulandığında ve istenen kıvrım yakalandığında gözler çok daha ön plana çıkmakta ve büyüleyici görünmektedir. Çoğu zaman detaylı makyaj yapılmadığında sadece kirpiklere maskara sürülmesi bile yüzün ifadesi değiştirmekte, çok doğal ve güzel bir görüntü oluşturmaktadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken kirpiklerin ihtiyaç duyduğu doğru hacim ve şekli verebilen bir maskara seçilmesidir. Farmasi markası makyaj ürünleri genelinde fark yaratmayı başarmış ve kendini ispat etmiş ürünler olduğu için kullanıcıları tarafından tam not almayı başarmıştır. Farmasi Zen Maskara 8 ML, kirpiklerin şekillendirilmesinde istenilen uzunluğu ve hacmi kazandırabilen etkili bir üründür.
Sorunuz varsa yazın
Farmasi Katalog
Farmasi kataloğu, Farmasi online katalog, Farmasi yeni katalog, Farmasi katalog 2021,
 Whatsapp
ARA :